Bardzo się cieszę, że czytasz ten tekst, bo oznacza to, że chociaż trochę zainteresowała Cię moja strona. To faaaajne uczucie! ?✨

Skąd pomysł na założenie takiej witryny? A więc – od pewnego czasu prowadzę instagram, w którym prezentuję swoje mieszkanie (jeżeli jeszcze Cię tam nie ma, zajrzyj koniecznie na byczki.home!). Właściwie nie swoje, a nasze – moje, mojego męża i naszego synka.

Ja piszę, Ty czytasz

Od początku starałam się w postach opisywać, co i jak zrobiliśmy, skąd coś kupiliśmy, starałam się też wskazywać, czym kierujemy się przy urządzaniu. Szybko jednak okazało się, że ograniczona liczba słów na Instagramie to nie jest coś, z czym czuję się najlepiej… Z wykształcenia, z pasji i po prostu z natury jestem polonistką i kocham pisanie. Niektórzy natomiast lubią czytanie. ? Dlatego właśnie spotykamy się tutaj – w miejscu, w którym ja piszę, a Ty czytasz. Sztos, co nie?

Pomysł na tę stronę jest prosty – póki co chcę tu opisywać wszystko to, z czym nie mieszczę się na Instagramie. Mam zamiar pokazywać krok po kroku wykonanie pewnych elementów naszego wnętrza oraz dzielić się różnymi wskazówkami dotyczącymi użytkowania poszczególnych mebli czy materiałów.

Jak to wszystko widzę?

Chciałabym, by strona ta była maksymalnie użyteczna dla osób, które chcą zmienić coś we własnym wnętrzu, które chcą urządzić swoje pierwsze M, które poszukują odważnych rozwiązań i ciekawych inspiracji.

Jeżeli uważasz, że o czymś mogłabym napisać, a jeszcze tego nie zrobiłam – daj mi proszę znać (sprawdź, jak się ze mną skontaktować).

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania co do tego, co napisałam – również śmiało kontaktuj się ze mną. Podeślę link, doradzę, doślę więcej zdjęć.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, a boisz się odzywać w wiadomości prywatnej, nie lubisz tego sposobu nawiązywania kontaktu – pisz w komentarzu pod wpisem (nawet pod tym wpisem!). Odpiszę wszędzie.


Piszę o meblach, bo lubię pisać, bo lubię piękne wnętrza, bo lubię ludzi i rozmowy. Mam nadzieję, że w przyszłości to miejsce stanie się właśnie miejscem, w którym będziemy wspólnie pisać i rozmawiać na temat urządzania. Stay tuned!