Ostatnio przyszedł czas na małe odświeżenie naszej ścianki telewizyjnej. Małe, bo w naszym przypadku do odświeżenia wystarczy zmiana wypełnienia ramek wiszących wokół telewizora. Jaki efekt uzyskaliśmy? Sprawdźcie sami. 

Ścianka telewizyjna z obrazami

Nasza ścianka po wypełnieniu nowymi plakatami zamówionymi na stronie Gallerix prezentuje się tak, jak możecie to zobaczyć poniżej. Dla nas efekt jest bardziej niż zadowalający. Po prostu zakochaliśmy się w nowym wyglądzie naszej ścianki telewizyjnej! Obrazy robią robotę. 😉

Skąd zamówić tanie plakaty do domu?

Jeżeli zależy Wam na niedrogich plakatach w dobrej jakości, zdecydowanie polecamy Gallerix. Początkowo, jak znaleźliśmy tę firmę, byliśmy nieco sceptycznie nastawieni, ponieważ od razu zauważyliśmy, że to firma ze Szwecji. Baliśmy się o czas realizacji zamówienia i o koszt wysyłki, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie.

Gallerix ma polskojęzyczna wersję strony internetowej i od razu na starcie informuje, że przesyłka do Polski dociera za darmo, więc zdecydowaliśmy się na zakup wybranych wzorów. Nasze zamówienie zostało zrealizowane w zaledwie 4 dni. Zaledwie, bo firma jest w duchu eko i nie drukuje plakatów na zapas, a dopiero po zamówieniu Klienta, więc 4 dni to naprawdę niedługi czas realizacji.

Plakaty w mieszkaniu

Przesyłka kurierska rzeczywiście była darmowa i szła do nas 3 dni (niestety czas był tak długi chyba ze względu na to, że paczkę nadano ze Szwecji do Polski, ale przez Niemcy). Finalnie więc zamówienie było u nas po 7 dniach od jego dokonania. Jak na przesyłkę zagraniczną, w której są plakaty drukowane na zamówienie – naprawdę spoko. 😉

Jakie plakaty do mieszkania?

Jeżeli zastanawia Was, jakie wzory wybraliśmy, już spieszymy z odpowiedzią. Przede wszystkim postawiliśmy na klasykę w kolorystyce – beż, biel i czerń. Inne barwy nie wchodziły w grę, ponieważ to w tych kolorach czujemy się najlepiej. Wybraliśmy więc następujące wzory:

Zamówienie gallerix

Plakat z mapą własnej okolicy

Poza tym postawiliśmy także na wyjątkowy plakat z naszą okolicą – Gdynia/Pogórze. Kadr wybieraliśmy sami, kolorystykę również! Taka usługa dostępna jest na stronie Gallerix dla każdego. Wystarczy wybrać produkt, jakim jest mapa z własną okolicą i wybrać, jakie miejsce w Polsce czy na świecie ma być umieszczone na naszej mapie.

Zamówienie Gallerix

Ta opcja gwarantuje uzyskanie całkowicie wyjątkowego plakatu do naszego wnętrza! Z całego serca polecamy, tym bardziej, że cena nie jest wysoka. Za plakat z mapą naszej okolicy w rozmiarze 50×70 cm zapłaciliśmy niewiele ponad 100 zł. 😉

Wzory plakatów do nowoczesnego mieszkania

Nie mogliśmy jednak poprzestać tylko na klasyce i zamówiliśmy także kilka bardzo ciekawych wzorów z pieskami. Dlaczego akurat z pieskami? Odpowiedź możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu…

Plakat z pieskami

Nasz synek ma teraz etap miłości do piesków, więc bardzo chcieliśmy nowymi plakatami sprawić przyjemność także jemu. Stąd pomysł na takie plakaty. Poza wspaniałymi dalmatyńczykami (dostępne tutaj: https://gallerix.pl/plakat/4457-dalmatian-dog-imposter) zamówiliśmy także wzory bardziej modowe, ale nadal z pieskami. Niebawem zawisną w naszym aneksie kuchennym.

Zamówienie Gallerix

Skąd jeszcze warto zamówić plakaty do mieszkania?

Plakaty do mieszkania można również zamawiać w innych sklepach. My dotychczas wybieraliśmy wzory plakatów z Ikea lub Leroy Merlin. Gdzieś tam pomiędzy nowymi wzorami z Gallerix są jeszcze plakaty właśnie z tych sklepów.

PS. Polecamy dużo plakatów w mieszkaniu, prosty sposób na szybką zmianę wnętrza!