Dom to miejsce, w którym wciskasz pauzę i jesteś w pełni sobą. W swoich czterech kątach, z dala od świata, w końcu możesz delektować się spokojną samotnością lub spędzać czas z najbliższymi, ciesząc się chwilą, która trwa tu i teraz. Jeśli marzysz o spokojnym życiu na własnych zasadach, w duchu slow life, z pewnością szukasz inspiracji do urządzenia bliskiego naturze wnętrza. Poznaj nasze propozycje i spójrz na swój dom z nowej perspektywy.

W nowym sezonie przygotowaliśmy coś specjalnego dla miłośników stylu rustykalnego. Przedstawiamy kolekcję Slow Space, która pomoże Ci docenić piękno letnich roślin i pozostać w bliskości z naturą. Nie brakuje tu barw pożyczonych od ukwieconych łąk, pól i lasów oraz wzorów inspirowanych sielskimi obrazkami polskiej wsi. Wśród różnorodnych roślinnych printów znajdziesz drobne polne kwiatuszki, bujne listowie a także zielone gałązki, przypominające wiązanki magicznych ziół suszonych w chatce słowiańskiej szeptuchy. Brzmi intrygująco?

Ciepło drewna, spokojny beż i nuta szałwii

Planując wystrój domu lub mieszkania, masz przed sobą czyste płótno, które czeka, byś zapełnił je dowolną kompozycją barw. Jeśli stawiasz na styl rustykalny, z pewnością w Twoich wnętrzach nie brakuje naturalnego drewna, zachwycającego urokliwymi, ciepłymi odcieniami brązu. Naszą propozycją na przełamanie tego pięknego naturalnego koloru są subtelne, rozbielone odcienie – delikatny beż oraz bardzo modna pastelowa zieleń.

Kolor „sage green” nie od dziś króluje na salonach, przyciągając spojrzenia intrygującą mieszanką zielonych nut z dodatkiem stonowanej szarości. Ten wyjątkowy, inspirowany liśćmi szałwii, odcień świetnie prezentuje się na ścianach czy tekstyliach, jak również na mniejszych dekoracjach, a nawet naczyniach. Dodatki skąpane w naturalnym kolorze szałwii znajdziesz w nowej kolekcji home&you Slow Space.

Rośliny dobrze od  wzorowane

Stonowane barwy pozwalają ukoić zmysły, sprzyjając odpoczynkowi. Jeśli zaproponowaną wyżej paletę kolorów uważasz za zbyt mało wyrazistą, koniecznie skorzystaj z naszej rady: beże i pastele świetnie przełamie ciekawy wzór, który błyskawicznie doda Twojemu wnętrzu nowej energii!

Jeśli marzysz o mieszkaniu w stylu wiejskiej chatki, doskonałym wyborem będą printy przedstawiające zioła, drobne polne kwiaty i bujne listowie. Wzory nadadzą aranżacji charakteru, będą ożywiać przestrzeń i przyciągać wzrok. Dzięki nim poczujesz się jak na sielskim spacerze w pełni lata, przemierzając leśne ścieżki, ukwiecone pola i urokliwe wiejskie dróżki.


źródło: http://pressroom.home-you.com/147115-podazaj-sciezka-natury-wnetrze-w-kolorze-szalwii


Tekst pochodzi z biura prasowego o publicznym dostępie i został opublikowany w niniejszej witrynie na mocy prawa do przedruku (art. 25 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Witryna piszeomeblach.pl by doma.byczek zarejestrowana jest w Rejestrze Dzienników i Czasopism jako tytuł prasowy „by doma.byczek” (L.p. 2309). Jeżeli uważasz, że publikacja tekstu narusza prawo autorskie, skontaktuj się z autorką.